Монтела: Михайлович заслужава похвали заради Донарума
Старши-треньорът на Милан Винченцо Монтела отправи похвали към предшественика си Синиша Михайлович за принсоа му в развитието на Джанлуиджи Донарума. Напомняме, че 18-годишният вратар дебютира именно при сръбския специалист.
"Синиша заслужава много похвали, защото има смелостта да заложи на едно 16-годишно хлапе, вместо на Диего Лопес. Пожелавам много късмет на Джидио, но съм сигурен, че той ще се справи в "Скуадра Адзура" по същия начин, както го прави и в Милан", заяви Монтела.
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Леао е заплашен от наказание за мачове от Мондиал 2026
- Леао разкри причините за трудния си последен сезон в Милан
- Ултрасите на Милан обявиха война на собствениците: Най-лошото тепърва предстои
- Галатасарай изкушава Леао с милиони, Милан иска 60 млн. евро
- Рафаел Леао ще реши бъдещето си след края на Мондиал 2026
- Гласнер остава фаворит за Милан, но Почетино вече има договорка с „росонерите“
- Комо очарова, Интер триумфира, Милан и Юве разочароваха: изминалият сезон в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]