Соуса: Феновете имат право да ни освиркват
Старши-треньорът на Фиорентина Пауло Соуса коментира равенството 2:2 с Торино от 26-я кръг на Серия А, а също така и това, че феновете на "виолетовите" освиркаха отбора.
"Феновете плащат за билети, те имат пълно право да изразяват своите чувства. Те са душата на клуба. Футболистите направиха всичко, което можаха. В края на мача повлия умората. Влияе и плътният график. Проведохме много мачове напоследък. Не се старая да запазя работата си, аз съм тук за да си върша работата. Това е всичко. Доволен съм, защото моят отбор отдаде всичките си сили на терена", заяви Соуса.
- Анонс на 32-ри кръг на Серия А
- Кристъл Палас разгроми Фиорентина и е с единия крак на полуфинал
- Фиорентина измъкна ценна победа над Верона в битката за оцеляване (видео)
- Анонс на 31-ви кръг на Серия А - срещите в недел и понеделник
- Анонс на 31-ви кръг на Серия А - срещите в събота
- Анонс на 30-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Фиорентина – Интер: Лидерът преследва титлата във Флоренция
- Анонс на 30-ти кръг на Серия А – срещите в петък и събота
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]