Милан загуби Романьоли за неопределено време
Защитникът на Милан Алесио Романьоли е аут заради травма на бедрото, съобщават италиански източници. 22-годишният футболист ще пропусне близкия мач на "росонерите" срещу Лацио на 13 февруари, но засега остават неясни сроковете на неговото възстановяване.
Съдейки по всичко, наставникът на Милан Винченцо Монтела ще включи в заявката за мача в Рим двама защитници от младежкия тим: Раул Дзукети и Матео Габио.
Романьоли през този сезон записа участие в 20 мача от първенството на Серия А, получавайки три жълти картона и един червен картон.
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
- Наполи удари Милан и излезе втори в Серия А
- Наполи – Милан: Битка за второто място в Серия А
- Алегри: Надявам се да остана дълго в Милан
- Алегри: Италия има нужда от реформи в развитието на младите
- Партизан продаде Андрей Костич на Милан
- Леао отрече конфликт с Алегри
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]