Исканият от Арсенал и Юнайтед Муслера ще преподпише с Лацио


Арсенал и Манчестър Юнайтед най-вероятно ще се разминат с вратаря на Лацио Фернандо Муслера, на когото бе предложен нов договор в Рим, съобщи "Goal.com Italia". Муслера се наслаждава на стабилно развитие от пристигането си в столицата на Италия през 2007 и привлече окото на много клубове.
Стражът и клубът постигнаха консенсус относно новия контракт, в който заплатата на играча ще бъде по-висока. Все още се изчаква официално съобщение от страна на Лацио, които ще потвърдят какъвто и да е договор след края на сезона.
Муслера знае за интереса на Арсенал, но предпочита да остане в столицата, за да продължи прогреса си. "Много е важно, че клуб като Арсенал следи моето развитие", каза уругваецът пред "La Repubblica" миналия месец.
АЛЕКСАНДЪР ПАВЛОВ
- Лацио закупи правата на Тавареш
- Сари се завърна в Лацио
- Нюкасъл може да замени Тонали с Гендузи
- Лацио преговаря със Сари
- Последният кръг на Серия А разочарова Рома и Лацио
- Интер сподели точките с Лацио
- Интер – Лацио: Труден мач, с неясен изход
- Драма на „Олимпико“: Ювентус не устиска с намален състав срещу Лацио (видео)
187