Бонавентура е близо до нов договор с Милан
Полузащитникът на Милан Джакомо Бонавентура може да продължи договора си с "росонерите". Това съобщава Sky Sport Italia. Сегашното съглашение губи юридическата си стойност през лятото на 2019 година, но ръководството има намерение да подпише ново съглашение.
Очаква се, че 27-годишният футболист ще постави подписа си под договор, който ще е до юни 2020 година. Заплатата на играча ще нарасне. Бонавентура ще получава 2 милиона евро на година вместо 1.5 милиона, които получава сега.
През този сезон Бонавентура взе участие в 15 мача от Серия А, вкара два гола и записа 5 асистенции.
- Милан и Ювентус следят за Габриел Жезуш
- Горетцка напуска Байерн като свободен агент, Милан с най-сериозен интерес
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
- Наполи удари Милан и излезе втори в Серия А
- Наполи – Милан: Битка за второто място в Серия А
- Алегри: Надявам се да остана дълго в Милан
- Алегри: Италия има нужда от реформи в развитието на младите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]