Буфон: Игуаин отпразнува победата в съблекалнята
Вратарят и капитан на Ювентус Джанлуиджи Буфон сподели мнение за поведението на нападателя Гонсало Игуаин, който вкара победния гол във вратата на бившия си отбор. Както е известно, шампионите посрещнаха Наполи в мач от 11-я кръг на Серия А и се наложиха с резултат 2:1.
"Пип е много честен човек и за това той отпразнува победата в съблекалнята. Това е правилното. Спечелихме труден мач. Разбира се, той бе доволен", заяви Буфон.
- Шестима от Юве не влизат в бъдещите планове на Спалети
- Калулу: По-добре да не говорим за инцидента с Бастони
- Окан Бурук: Направихме страхотен обрат
- Бастони се извини
- Киву: Нека спрем да се оплакваме и да морализираме
- Спалети: Ще се опитаме да изкачим тази планина
- Ювентус катастрофира край Босфора
- Кметът на Милано: Дел Пиеро и Киелини симулираха, а сега възпитават другите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]