Ругани се възстанови по-рано от очакваното
Защитникът на Ювентус Даниеле Ругани поднови тренировки, съобщава официалният сайт на италианския клуб. Футболистът получи разтежение на коляното в мача с Палермо на 24 септември и се очакваше да пропусне около 7 седмици. Сега обаче той е напълно възстановен и от клуба обявиха, че вече тренира наравно със съотборниците си.
Напомняме, че Ювентус ще се срещне с Милан утре в рамките на 9-я кръг на Серия А. Според предварителна информация, 22-годишният Ругани ще пропусне този мач.
- ПСЖ и Ювентус влизат в битка за японския вратар Зион Судзуки
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Трагедията като част от величието
- Ювентус привлече турския национал Зеки Челик
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]