Милик може да е скъсал връзки
Нападателят на Наполи и националния отбор на Полша Аркадиуш Милик може да пропусне няколко месеца. Както е известно, 22-годишният футболист получи контузия в коляното по време на световната квалификация между Полша и Дания, когато бе ударен от защитника на датчаните Яник Вестергор и в последствие заменен на почивката.
Първоначалните прегледи са показали, че Милик има частично разкъсване на връзки на лявото коляно. През следващата седмица Милик ще премине допълнителни медицински прегледи. Ако те се потвърдят, футболистът ще отсъства между четири и шест месеца.
- Наполи ще запише трудна победа над Ювентус
- Рулетката на дузпите прати Наполи на 1/4-финал за Купата
- Конте: Нашата цел е да защитим титлата си
- Наполи победи Рома на „Олимпико“
- МакТоминей пак блести в победа на Наполи
- Наполи ще запише втора победа в ШЛ
- Конте: Ще ни трябва много енергия срещу Карабах
- Конте: Доволни сме
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]