Шеф на Барса: Браво ще играе с Бетис, а след това ще видим
Спортният директор на Барселона Роберто Фернандес коментира информацията за вероятен преход на вратаря Клаудио Браво в Манчестър Сити. Напомняме, че по-рано се съобщаваше, че колумбиецът ще лети до Манчестър, за да подпише договор с английския клуб, а стойността на трансфера е 25 милиона евро. Контузията на Марк-Андре тер Щеген обаче може да забави този преход.
"Мога да кажа, че Браво ще играе с Бетис в събота, а след това ще видим. Ще купим друг вратар, ако Браво замине", заяви Фернандес.
- Барселона заплаши Перес със съд за клевета
- Барселона иска финала на ШЛ през 2029 година да се играе на „Камп Ноу“
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Олмо отрече слуховете за трансфер в Арсенал
- Боатенг призна: Излъгах за Меси, за да подпиша с Барселона
- Хулиан Алварес е разочарован от Атлетико
- Рикелме нападна Барселона и съдиите преди изборите в Реал
- Съдът прекрати едно от делата срещу компания, свързвана с Жоан Лапорта
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]