Барселона е готова да се раздели с Браво
Вратарят на Барселона Клаудио Браво обмисля да напусне каталунския клуб. Според източника на информацията, това може да се случи заради недостатъчно игрово време. Съобщава се, че чилийският футболист вече е уведомил ръководството на клуба и треньорския щаб за своите намерения.
Клубната управа няма намерение да се подава на натиск и шантаж от страна на Браво и поради това ще се раздели с вратаря само при положение, че друг отбор успее да заплати 40 милиона евро за стража.
- Барселона проявява интерес към защитник на Астън Вила
- Валверде отрече да е получавал доклади, свързани с делото Негрейра
- Барса победи храбрия отбор на Гуадалахара
- Барса проведе предварителни разговори с играч на Борусия Дортмунд
- Перес: Аферата „Негрейра“ е най-сериозният скандал в съвременния футбол
- Педри надмина постижение на Меси
- Флик: Най-важното са трите точки
- Рафиня изведе Барселона до успех срещу Осасуна
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]