Почетино: Не ме поставяйте до Симеоне
Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино коментира слуховете, че Футболната асоциация на Аржентина го разглежда като вариант за нов старши-треньор на националния отбор на страната.
"Не трябва да ме поставяте на един ред с Диего Симеоне, тъй като не заслужавам това. Той е един от най-добрите треньори в света към момента. Диего заслужава големи похвали, тъй като успя на два пъти да класира Атлетико за финал в Шампионска лига, а също така спечели титлата в Испания. Мисля, че рано или късно Диего ще приеме предложението и ще оглави националния на Аржентина, тъй като заслужава много повече", заяви Почетино.
- Тотнъм измъкна точка от Ливърпул в последната минута
- Аманда Стейвли иска да купи Тотнъм и да доведе Еди Хау
- Мърсън: Ще се изненадам, ако Тудор остане срещу Форест
- Клинсман намекна, че би поел Тотнъм
- Роберто Де Дзерби – мечтаната цел на Тотнъм за нов треньор
- Тотнъм може да бъде без 12 играчи срещу Ливърпул
- Тотнъм търси заместник на Игор Тудор
- Игор Тудор отправи послание към отбора
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]