Барселона плаща за Гомеш 35 милиона евро
Полузащитникът Андре Гомеш на практика завърши своя преход в Барселона, съобщава официалният сайт на испанския клуб. Според информацията, играчът е подписал с каталунците петгодишен договор, като опцията за откупване на договора на играча е в размер на 100 милиона евро.
Контрактът ще бъде подписан в сряда.
Барселона е заплатила на Валенсия 35 милиона евро, а още 20 милиона ще бъдат дадени под формата на бонуси. Освен това, "прилепите" ще получат още 15 милиона евро, ако Гомеш спечели "Златната топка".
- Барселона и Манчестър Сити следят датски суперталант
- Барселона влиза в битката за Гвардиол
- Антъни Гордън: След разговора с Флик бях още по-въодушевен
- Незарасналата рана: парижкият финал, който преследва Арсенал и днес
- Антъни Гордън влезе в Топ 10 на най-скъпите трансфери в историята на Барселона
- Журналист от Sport.es разкритикува Барселона за представянето на Антъни Гордън
- Антъни Гордън: Никога няма да забравя Нюкасъл
- Антъни Гордън: Барселона е клубът на мечтите ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]