Арсенал е фаворит за подписа на Мората
Нападателят на Реал Мадрид Алваро Мората няма да премине в Челси, както се твърдеше по-рано. Испанецът бе върнат обратно от Ювентус и мадридчани се готвеха да го продадат на два пъти по-скъпа цена.
Интерес към играча имаше от страна на Арсенал и Челси, като реално запитване за 23-годишния футболист отправиха "сините".
Мората обаче изобщо не е разгледал предложението, съобщавайки на клубната управа, че ще премине само в отбор, който се състезава в Шампионска лига.
Тази новина означава, че Арсенал става фаворит за подписа на Морта.
- Брайтън няма да затрудни Арсенал на Емирейтс
- Арисабалага: Трябва да се борим срещу силни отбори, ако искаме трофей
- Артета: Щастлив съм, че стигнахме до полуфиналите
- Дузпите пратиха Арсенал на полуфинал за Купата
- Рууни вижда в Райс следващия капитан на „Трите лъва“
- Артета: Не обръщаме внимание на Ман Сити
- Мойс е недоволен от съдиите в мача с Арсенал
- Мърсън: Арсенал ще спечели Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]