Опцията за откупване на договора на Гризман е 100 милиона
Опцията за откупване на договора на нападателя на Атлетико Мадрид Антоан Гризман предвижда сума от 100 милиона евро, която е достатъчна за придобиване на правата на френския национал. Както е известно, днес Гризман и Атлетико подписаха нов контракт до 2021 година.
Съгласно условията в него, всеки клуб, който желае да получи франция, ще трябва да предложи 100 милиона евро, за да активира опцията за покупка на играча.
- Атлетико Мадрид официално привлече Алехандро Грималдо
- Диего Симеоне настоява Атлетико да продаде Хулиан Алварес
- Хулиан Алварес остава непреклонен: Иска само Барселона
- Педри отваря вратата за трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
- Атлетико Мадрид постигна договорка за Алехандро Грималдо
- Хулиан Алварес поиска трансфер и даде надежда на Барселона
- Алварес не иска завръщане във Висшата лига, предпочита да остане в Атлетико
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
214
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]