Гризман продължи договора си с Атлетико
Нападателят на Атлетико Мадрид Антоан Гризман ще продължи да играе за мадридския клуб, съобщава официалният сайт на "дюшекчиите". Според информацията, страните са подписали договор до 2021 година. Подробности не се съобщават.
"Радвам се, че оставам в това семейство и в този проект. Искам да ставам по-добър с всяка изминала година и треньорът, клубът и партньорите ми помагат за това. Атлетико иска да остане на върха и аз ще направя всичко възможно, за да може нашата мощ да расте", заяви Гризман.
- Арсенал проведе неофициални разговори с Алварес
- Атлетико ще се справи с Пиратите
- Галатасарай и Атлетико споделиха точките
- Симеоне: Не се притеснявам за Алварес
- Ясни са двойките от 1/4-финалите за Купата на Испания
- Атлетико стигна до успеха срещу Алавес
- Атлетико е готов да се бори с Ман Юнайтед за халф
- Аталанта обяви трансфера на Распадори
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]