Бащата на Меси: Просто исках да облекча живота на сина си
Бащата на нападателя на Барселона Лионел Меси потвърди думите на своя син, че играчът никога не е проверявал договорите и не е навлизал в същината на документите, а е подписвал книжата без да ги чете.
"Просто исках да облекча живота на своя син. Аз движех въпросите с документите, а той мислеше само за футбол. Лионел не знаеше нищо за компаниите, с които подписвахме, не знаеше и какво е записано в документите. Той само си слагаше подписа, не ги четеше и не знаеше нищо за съдържанието им", заяви Хорхе Меси.
- Влахович отказа оферта на Бешикташ в очакване на Барселона
- Барселона поиска информация за Емерик Лапорт, Атлетик иска 80 милиона евро
- Барселона иска да си върне 55 милиона евро при евентуална продажба на Феран Торес
- Барселона следи Вангелис Павлидис като алтернатива на Хулиан Алварес
- Барса ще дължи 8 милиона на Ман Сити при нов договор на Феран Торес
- Барселона набеляза Азедин Унахи за заместник на контузения Де Йонг
- ПСЖ е готов да предложи на Феран Торес по-добри условия от Барселона
- Флик: Ще ни липсва Рашфорд, но Гордън пристигна с огромно желание
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Интересно, след като са толкова близки баща и син, Меската не е ли забелязал, че аджеба му Хартисват едни милиони и да попита татЮ си "що така"? Или защо сметките му са пръснати по света?
Мирише, та не се трае :wink: