Бивш президент на Барселона: Реал вреди на футбола
Бившият президент на Барселона Жоан Гаспар подложи на критика Реал Мадрид, след като в пресата се появиха информации, че срещата между Гранада и Барселона в последния кръг на Примера дивисон може да се окаже договорена.
"Всичко, което върши Реал Мадрид вреди на футбола. Щях да се обидя, ако бях футболист на Гранада. Самата мисъл, че мога да бъда подкупен е недостойно. Вярвам във футбола и честността. Но, ако подобно нещо се случи, то тогава клубовете, замесени в това, ще трябва да понесат наказание", заяви Гаспар.
- Арбелоа: Реал няма да се предаде в битката за титлата
- Реал ТВ с остри критики към съдията след равенството с Хирона
- Реал Мадрид се спъна срещу Хирона и отдалечи титлата
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- Реал Мадрид отрече слуховете за нов спортен директор
- Арбелоа: Нямаме право на грешка, мислим първо за Хирона
- Реал Мадрид ще се справи с Жирона
- Показателната статистика, която разобличава Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]