Симеоне: Не се страхувам, ако Саул отиде в друг клуб
Старши-треньорът на Атлетико Диего Симеоне сподели мнение за слуховете, свързващи полузащитника Саул с преход в друг клуб.
"Ние имаме много млади играчи, които вече прекрасно се представят, но те имат още по-ярко бъдеще. Всичко това е благодарение на тяхната ежедневна работа на тренировките. Саул през този сезон играе много добре и най-доброто за него сега е да не обръща внимание на различните слухове. Лично аз не се страхувам от това, че може да отиде в друг клуб", заяви Симеоне.
- Барселона разглежда Дарвин Нунес като алтернатива на Хулиан Алварес
- Левандовски празнува световната титла на Испания, Барсa не се отказва от Алварес
- Лапорта отговори на Атлетико за Хулиан Алварес: Офертата ни все още е на масата
- Атлетико Мадрид отказва продажбата на Хулиан Алварес
- Атлетико отряза Барселона за Хулиан Алварес
- Арсенал готви размяна: Гьокереш може да бъде ключът към трансфера на Хулиан Алварес
- Сьорлот получи смъртни заплахи след отпадането на Норвегия, настояват за намеса на полицията
- Арсенал ускорява преговорите за Хулиан Алварес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]