Торес: Продължаваме да вярваме
Нападателят на Атлетико Мадрид Фернандо Торес разказа за надпреварата за титлата в първенството на Примера дивисион. Както е известно, "дюшекчиите" са с равни точки с лидера на върха Барселона, който има по-добри допълнителни показатели, а трети е Реал Мадрид с точка по-малко от Атлетико и Барселона.
"Продължаваме да вярваме, че ще успеем да изпреварим Барселона. За това на първо място трябва да побеждаваме, а след това да видим как ще се развият нещата. Мачът с Атлетик се получи както го очаквахме, знаехме, че съперникът ще ни се противопостави. Атлетик е добър отбор. Провървя ми да вкарам, след което пред нас се появи възможността да играем така, както искахме. Радвам се, че моите голове позволяват на отбора да събира точки, ние се движим от мач към мач", заяви Торес.
- Левандовски празнува световната титла на Испания, Барсa не се отказва от Алварес
- Лапорта отговори на Атлетико за Хулиан Алварес: Офертата ни все още е на масата
- Атлетико Мадрид отказва продажбата на Хулиан Алварес
- Атлетико отряза Барселона за Хулиан Алварес
- Арсенал готви размяна: Гьокереш може да бъде ключът към трансфера на Хулиан Алварес
- Сьорлот получи смъртни заплахи след отпадането на Норвегия, настояват за намеса на полицията
- Арсенал ускорява преговорите за Хулиан Алварес
- Хулиан Алварес: Ще направим всичко, за да стане Меси отново световен шампион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]