Реал е готов да продаде Роналдо, за да подпише с Неймар
Президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес не се е отказал от намерението си да получи нападателя на Барселона Неймар, съобщават испански източници. Барселона води преговори с бразилеца от няколко месеца, но засега няма споразумение, а нервността в каталунския клуб си пролича при последното изказване на Луис Енрике, който заяви, че се надява Неймар да подпише новия контракт.
Според информацията, Реал възнамерява да предложи на бразилеца заплата в размер на 35 милиона евро на година, което ще го направи най-заплатеният футболист в света. За да стане сделката, Реал е готов да се раздели с Кристиано Роналдо, който и без това влоши показателите си и вече не играе на нивото от преди години.
- Хоселу за Алонсо: Изискванията в Реал са различни от тези в Байер
- Лапорта: Реал говори за Барса, за да прикрие недостатъците си
- Пламен Андреев: Мечтата ми е да играя срещу Реал Мадрид
- Мбапе е близо до изравняване на постижение на Роналдо
- Реал Мадрид получи два гола, но отстрани третодивизионен тим
- ПСЖ е длъжен да плати 100 млн. на Мбапе, а не 61 млн.
- Талант на Байерн е можел да премине в Реал Мадрид
- Испанските съдии: Изявленията на Перес са вредни
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]