Бетис препъна Реал Мадрид

Реал Мадрид не успя да се поздрави с победа при визитата си на Бетис, като двата тима не се победиха, завършвайки наравно при резултат - 1:1 в среща от 21-ия кръг на Ла Лига.

Резултатът на "Бенито Вийямарин" беше открит от Алваро Сехудо още в 7-ата минута, който отбеляза красиво попадение с удар от въздуха. Все пак Карим Бензема възстанови равенството, но това стана чак в 71-ата минута, след като френският национал засече подаване в наказателното поле на Хамес Родригес и прати кълбото в мрежата - 1:1.

До края на редовното време Кристиано Роналдо и компания имаха повече възможности за гол, но такава се откри и пред домакините, които в заключителните минути можеха да се поздравят с трите точки, но нямаха късмет при завършващия удар.