Енрике: Сезонът ще е труден
Старши-треньорът на Барселона Луис Енрике сподели мнението си за срещата със Селта от 5-я кръг на Примера дивисион, в която каталунците претърпяха изненадваща загуба с 4:1.
"Само може да поздравим Селта, те проведоха съвършена игра. Мисля, че ние не действахме достатъчно интензивно. Имахме 6-7 положения за гол, но не бяхме ефективни. Този резултат трябва да ни помогне да разберем, че сезонът ще е труден. Трябва да се замислим върху подобряване на играта си", заяви Енрике.
- Барселона насочи вниманието си към Жоао Педро
- Левандовски напуска Барселона след края на сезона
- Ханзи Флик отказа да влиза в полемика с Флорентино Перес
- Алавес изненада Барселона и прекъсна победната серия на шампионите
- Ал-Хилал предлага 90 милиона евро годишна заплата на Левандовски
- Рафа Юсте остро атакува Флорентино Перес след скандалната пресконференция
- Барселона и Левандовски са прекратили преговорите за нов договор
- Де ла Фуенте е спокоен за Ямал, Нико Уилямс и Мерино преди Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]