Раул Гарсия сменя Атлетико с Атлетик
Полузащитникът на Атлетико Мадрид Раул Гарсия ще премине в Атлетик Билбао, съобщиха двата клуба. Според информацията, 29-годишният играч от националния отбор на Испания ще подпише двегодишен договор с "лъвовете". Подробности от сделката не се съобщават.
29-годишният национал на Испания има 216 мача за Атлетико след трансфера си от Осасуна през 2007 година. Постепенно обаче Гарсия загуби доверието на Диего Симеоне и ето, че в крайна сметка страните се разделиха.
- Атлетико ще сломи Прилепите
- Неочакван герой поведе Барселона към победа, Атлетико също с успех
- ПСВ няма да отстъпи пред Атлетико
- Атлетико ще спечели на Катедралата
- Атлетико Мадрид, Селта и Компостела се включиха в кампанията за Любо Пенев
- Барса загуби Олмо до края на годината
- Барса увеличи преднината си в Ла Лига
- Барселона ще прекърши Атлетико
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]