И Манчестър Сити замесиха в сагата с Педро
Изпълнителният директор на Манчестър Юнайтед Ед Удуърд се завърна на Острова без нападателя на Барселона Педро, съобщава Mundo Deportivo. Според изданието, ръководството на каталунците за пореден път е отказало да продаде 28-годишния футболист. Съобщава се, че испанският шампион продължава да настоява, че трябва да получи 30 милиона евро за своя играч, докато Юнайтед засега предлага само 25 милиона евро.
По-рано днес в медийното пространство се появиха различни информации относно сагата с Педро.
Така например, Sky Sports и известният журналист Гилем Балаге съобщиха, че трансферът на нападателя в Манчестър Юнайтед е договорен и до края на седмицата Педро ще премине медицински прегледи.
Sport пък информира, че Манчестър Сити е предложил 32 милиона евро за испанеца и е много вероятно Педро да продължи кариерата си именно на "Етихад".
- Ман Юнайтед обяви летните си контроли – сблъсъци с Атлетико и ПСЖ
- Магуайър: Все още съм сред най-добрите и искам да играя на Мондиал 2026
- Ман Юнайтед ще затвори кръга с победа
- Мартинес се завръща за Манчестър Юнайтед преди мача с Лийдс
- Трансферна цел на Ман Юнайтед и Сити ще струва 100-120 милиона паунда
- Скоулс с радикален план за лятото в Ман Юнайтед
- Магуайър: Следващият сезон може да бъде „специален“ за Манчестър Юнайтед
- Диало: Играчите на Юнайтед искат Карик да остане
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]