Енрике: Всички играха зле в защита
Старши-треньорът на Барселона Луис Енрике сподели мнение за играта на отбора в снощния мач с Фиорентина, който каталунците загубиха с 2:1. По-конкретно, наставникът на испанския шампион изрази претенции към играта на защитата, която бе изградена от Жорди Алба, Вермален, Пике и Серхи Роберто.
"Няма как да бъда доволен от този мач. Играхме срещу силен опонент, но въпреки това не може в първите десет минути на два пъти да оставяме техен футболист сам в наказателното поле. Има неща, които не трябва да се допускат. Имам забележки към играта на всички в дефанзивен план. Резултатът не е толкова важен, но трябваше да бъдем по-ефективни в атака и да реализираме положенията, които създадохме", заяви Енрике.
- Флик е разочарован от напускането на Педро Фернандес
- Барса спечели 11 поредни мача, втората най-дълга серия в историята
- Педро Фернандес ще плати 6млн., за да напусне Барса
- Флик: Труден мач, отборите от по-долните дивизии са смели
- Тер Щеген ще се присъедини към Хирона
- Пике се подигра с Реал Мадрид
- Флик: Мачовете в Купата на Краля не се печелят с име
- От Барса коментираха отпадането на Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]