Ривалдо: Не е нормално Роналдо и Меси да вкарват само по 50 гола
Бившият футболист от националния отбор на Бразилия Ривалдо заяви, че нивото на сегашния футбол е много по-ниско, отколкото по негово време. Според бразилеца, не е нормално най-добрите играчи на планетата да вкарват само по 50 гола в първенство като това на Примера дивисион, където на практика липсва конкуренция в борбата за титлата.
"Играта забележително се промени. Два или три пъти щях да получа "Златната топка", ако играех сега. Освен това, в Испания щях да вкарвам по 50 гола на сезон. Нивото бе по-високо в предишните години. Не е нормално най-добрите играчи в света Роналдо и Меси да вкарват по 50 гола в 38 мача", заяви Ривалдо.
- Флик: Контролирахме мача и взехме най-важното – трите точки
- Барса обърна Атлетико и направи огромна крачка към титлата
- Интер постави цена от €60 млн за Бастони – Барселона вече действа
- Атлетико Мадрид – Барселона: Дерби с огромен заряд на „Метрополитано“
- Човекът, който продължава да променя футбола
- Флик: Срещу Атлетико трябва да сме много по-прецизни
- Лапорта: Флик заслужава нов договор, но ще решим след сезона
- Бастони все по-близо до Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]