Бартра: Искам завинаги да остана в Барселона
Защитникът на Барселона Марк Бартра коментира слуховете за евентуален трансфер в Наполи. Както е известно, по-рано се появиха съобщения, че играчът се е договорил с италианския клуб, но днес агентът на Бартра опроверга това. Сега това направи и самият играч.
"Не съм разглеждал никакви предложения. Напълно съм концентриран върху Барселона. Идеята ми е завинаги да остана тук", заяви Бартра.
- Педро Санчес защити Ламин Ямал след жеста с палестинското знаме
- В Газа създадоха стенопис в чест на Ламин Ямал
- Барселона насочи вниманието си към Жоао Педро
- Левандовски напуска Барселона след края на сезона
- Ханзи Флик отказа да влиза в полемика с Флорентино Перес
- Алавес изненада Барселона и прекъсна победната серия на шампионите
- Ал-Хилал предлага 90 милиона евро годишна заплата на Левандовски
- Рафа Юсте остро атакува Флорентино Перес след скандалната пресконференция
150
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]