Бекъм: Жалко, че Касияс напусна клуба, който обичаше
Бившият футболист на Реал Мадрид Дейвид Бекъм сподели мнение за преминаването на Икер Касияс от Кралския клуб в Порто. Както е известно, тази вечер португалците обявиха трансфера на испанския национал, който подписа двегодишен договор с "драконите".
"За Икер вече е казано толкова много, че ще ми е трудно да добавя каквото и да е. Жалко е, че той напусна клуба, който обожаваше и на който отдаваше всичко през толкова много години. Той е мой приятел, великолепно момче и един от най-добрите вратари в историята на футбола. Касияс е истинска легенда на Реал. Благодаря за всичко, приятелю", заяви Бекъм.
- Манчестър Сити готви удар по Реал Мадрид с оферта за Винисиус
- Венгер: Мбапе ще направи великолепно Световно първенство
- Моуриньо към Реал: Искам бойци, а не галактикос
- Гвардиол пред избор: нов договор със Сити или трансфер в Реал Мадрид
- Фулъм води преговори с бивш треньор на Реал Мадрид
- Реал Мадрид отложи представянето на Жозе Моуриньо
- Рафаел Надал: Флорентино Перес е най-великият президент в историята на Реал Мадрид
- Бенфика намери заместник на Моуриньо, привлече Марко Силва
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]