Лапорта: Меси никога няма да иска главата на треньора на Барса
Кандидатът за президентския пост в Барселона Жоан Лапорта изрази надежда за това, че нападателят на отбора Лионел Меси няма да се опитва да съветва ръководството на клуба във вземането на едно или друго решение.
"Надявам се, че Меси никога няма да иска главата на треньора. Меси е изключителна личност и никога не може да си позволи подобно нещо. Въпреки своята скромност, той команда на терена. Лео не моли за изгонването на един или друг играч. Но ние сме длъжни да създаваме отбор, в който може да се чувстваш добре. Меси е най-добрият футболист в историята на световния футбол", заяви Лапорта.
- Хирона обмисля смел трансфер на халф на Барселона
- Пике: Барса е кандидат за всички трофеи
- Кунде: Важна победа
- Флик: Доволен съм от това как показахме характер
- Педри: Доволни сме от резултата
- Неочакван герой поведе Барселона към победа, Атлетико също с успех
- Барса ще смачка Айнтрахт при завръщането на ШЛ на „Камп Ноу“
- Араухо изигра последния си мач за Барселона?
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]