Коноплянка преговаря с Атлетико
Крилото Евгений Коноплянка води преговори с Атлетико Мадрид, съобщава Mundo Deportivo. Според информацията, футболистът се намира в столицата на Испания заедно със своя агент и предстои среща с техническия директор на Атлетико Андреа Берта.
Предполага се, че контрактът на украинеца с Атлетико ще е за три години. По-рано се съобщаваше, че страните вече са договорили сделката.
В началото на месеца се разбра, че Коноплянка е отказал на няколко италиански и турски клуба, както и на Стоук Сити.
- Алварес не иска завръщане във Висшата лига, предпочита да остане в Атлетико
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
- Хулиан Алварес е разочарован от Атлетико
- Симеоне няма да спира Алварес, ако нападателят поиска трансфер
- Атлетико Мадрид опитва да привлече Марк Кукурея на по-ниска цена
- Атлетико набеляза Осимен като евентуален заместник на Алварес
- Феран Торес недоволен от слуховете за размяна с Хулиан Алварес
- Атлетико Мадрид проявява интерес към Тиджани Райндерс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]