Лас Палмас се завърна в Ла Лига
Лас Палмас се завърна в Примера дивисион след успех с 2:0 над Сарагоса в реванша на финалния плейоф за влизане в испанския елит. В първата среща арагонци спечелиха с 3:1, но поради гола на чужд терен играчите на Пако Ерера ще играят в Ла Лига от предстоящия сезон.
Роке Меса откри резултата след половин час игра, а пет минути преди последния съдийски сигнал Араухо вкара така важното попадение, което донесе невероятна радост по трибуните на "Гран Канария".
Така Лас Палмас ще играе с най-добрите в Испания за пръв път от сезон 2001/2002 година.
- Педри отваря вратата за трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
- Реал Мадрид е близо до завръщането на Нико Пас
- Атлетико Мадрид постигна договорка за Алехандро Грималдо
- Разкриха бонусите по трансфера на Антъни Гордън в Барселона
- Барселона привлече египетския талант Хамза Абделкарим
- Перес подготвя историческа промяна в собствеността на Реал Мадрид
- Хулиан Алварес поиска трансфер и даде надежда на Барселона
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
244