Балаге: Емери изчаква с офертата на Милан
Известният испански журналист Гилем Балаге оцени шансовете на Милан да привлече на треньорския пост сегашния наставник на Севиля Унай Емери.
"Факт е, че Емери има предложение от Минал. Най-влиятелните агенти се опитват да сключат договор с него, за да доведат този специалист в английската Висща лига. Но сега просто няма свободни отбори, които да имат нужния статут за него. Емери засега бави своя отговор, защото има шанс да се класира със Севиля в Шампионска лига. Поради това иска да почака още малко", заяви Балаге.
- Хирона изпусна победата на гости на Севиля
- Буря отложи Севиля - Хирона
- Анонс на 23-ти кръг на Ла Лига – срещите в събота
- Директор на Севиля: Испанският футбол изостава дори от Чемпиъншип
- Появиха се подробности за покупката на Севиля от Серхио Рамос
- Рамос и инвеститори са близо до закупуване на Севиля
- Ювентус се интересува от защитник на Севиля
- Севиля загуби от Селта
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]