Шави: До няколко седмици ще реша за бъдещето си
Полузащитникът на Барселона Шави сподели мислите си относно своето бъдеще. Както е известно, по-рано се появи информация, че испанецът е близо до трансфер в Ал Садд. 35-годишният Шави призна, че все още не е взел решение.
"Що се отнася до моето бъдеще, нека да почакаме и тогава ще видим. Предстои да взема решение. На 35 години съм и до две или три седмици ще определя какво да правя. Има време, искам да изпитам удоволствие от следващите седмици", заяви Шави.
- Пике разкритикува Кукуреля за трансфера му в Реал Мадрид
- Барселона печели над 1,3 млн. евро от трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Кубарси: Пуйол ме съветва винаги да остана верен на себе си
- Де ла Фуенте оставя Ямал на пейката за старта на Мондиал 2026
- Британска доминация в Барселона! За първи път от 58 години трима британци на подиума
- Барселона заплаши Перес със съд за клевета
- Барселона иска финала на ШЛ през 2029 година да се играе на „Камп Ноу“
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]