Реал и Атлетико отрекоха за санкции от ФИФА
Реал Мадрид отрече слуховете за възможно налагане на санкции срещу клуба отстрана на ФИФА за нарушаване на правилата за подписването на договори с непълнолетни играчи. Тази сутрин в испанската преса се появиха публикации за готвени наказания на Реал и Атлетико Мадрид, като дори се съобщаваше, че писмата от ФИФА вече се намират в местната футболна централа.
От "Кралския клуб" обаче определиха тези публикации като неверни и изразиха разочарование, че много от медиите са подвели своите потребители. Реал отбелязва още, че спазват правилата на ФИФА по отношение на подписването с непълнолетни играчи и ще защитят правата си.
Президентът на Атлетико Мадрид Енрике Сересо също отрече клубът да е замесен в престъпване на нормите.
"Ние вършим работата си коректно", заяви Сересо.
- Четирима от Реал Мадрид получиха наказания след мача със Селта
- Холанд се доближи до Ван Нистелрой по брой голове в ШЛ
- Гуардиола: Можехме да се справим по-добре
- Алонсо: Нямаме за какво да съжаляваме
- Ман Сити надигра и обърна Реал в Мадрид (видео)
- Ясно е кой може да замени Алонсо в Реал Мадрид
- Пеп: Съчувствам на Алонсо
- Алонсо: Убедени сме, че можем да победим Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]