ФИФА може да забрани на Реал и Атлетико да извършват трансфери
ФИФА възнамерява да забрани на Реал Мадрид и Атлетико Мадрид д регистрират нови футболисти заради нарушаване на трансферния регламент при подписване с играчи до 18-годишна възраст, съобщава Cadena Ser. Двата клубае ще получат забрана да осъществяват трансфери през следващите два прозореца. Освен това те ще понесат и финансови санкции, но все още не е ясен техният размер.
Според информацията, ФИФА вече е уведомила Футболната федерация на Испания за готвените санкции.
Припомняме, че Барселона получи същото наказание от ФИФА през миналото лято. Каталунците тогава обжалваха и успяха да привлекат играчи, а наказанието им влезе в сила от 1 януари 2015 година и изтича на 1 януари 2016 година.
- "Тревожни сигнали“ за Ливърпул: бъдещето на Собослай под въпрос
- Йоренте отвърна на оплакванията на Арбелоа за съдийството
- Реал Мадрид ТВ избухна срещу съдийството след равенството с Бетис
- Белерин развали пътуването на Реал Мадрид до Ферията (видео)
- УЕФА наказа Престиани за дискриминационно поведение
- Арбелоа: Реал трябва да спечели всичко до края
- Гюлер ще бъде на линия за Мондиал 2026
- Двоен удар за Реал Мадрид: Милитао и Гюлер с травми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]