Реал намери наследник на Анчелоти?
Старши-треньорът на Порто Жулиен Лопетеги попадна в сферата на интересите на Реал Мадрид. Според източника на информацията, ръководството на мадридския клуб разглежда 48-годишният специалист като възможен наследник на Карло Анчелоти, чиито договор изтича през лятото на 2016 година.
Напомняме, че италианският специалист заяви във вчерашното си интервю за Marca, че от клубното ръководство все още никой не му се е обадил за преговори за нов контракт. Карло дори изказа предположение, че има вариант, при който да не получи ново съглашение.
Лопетеги вече е работил в Испания - той е европейски шампион с младежки и юношески формации на страната, а по-рано ръководеше дубъла на Реал Мадрид.
- Солари може да поеме Реал Мадрид, ако Алонсо напусне
- Перес: Аферата „Негрейра“ е най-сериозният скандал в съвременния футбол
- Реал Мадрид с важна победа в Страната на баските
- Алонсо: Нищо не ме изненадва
- Антонио Рюдигер може да премине в Галатасарай
- Хаман: Реал Мадрид пропиля потенциала на Алонсо
- Реал Мадрид ще се наложи над Алавес
- Флик: Не искам да говоря за Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]