Ернандес: Бускетс се подиграва с футбола
Полузащитникът на Селта Пабло Ернандес подложи на критика Серхио Бускетс от Барселона. Както е известно, двата тима се срещнаха в мач от 29-я кръг на Примера дивисион и каталунците победиха с минималното 1:0. Този мач ще бъде запомнен освен с ругатните на Лионел Меси към главния съдия, но и с това, че в края на срещата гостите по всякакъв начин бавеха времето. Най-много в това отношение се отличи известният със симулациите си полузащитник на Барселона Бускетс - при едно изпълнение на пряк свободен удар Серхио дотолкова се увлече в опита си да забави вкарването на топката в игра, че ядоса Фабиан Орелиян, който хвърли по него трева от терена.
"Убеден съм, че Фабиан съжалява за постъпката си, но в този момент не само той искаше да постъпи по този начин. Аз също исках да го направя, макар че се намирах на пейката. Бускетс направи седем лъжливи движения преди да вкара топката. Преди това цяла минута мислеше какво да стори. Подобно нещо е недопустимо във футбола, Бускетс се подигра с играта. Все пак сме колеги и би трябвало да се уважаваме", заяви Ернандес.
- Флик вярва в чудо: Барса може да направи обрат срещу Атлетико
- Симеоне преди реванша: Ние сме там, където искаме да бъдем
- Левандовски пропуска реванша с Атлетико за Купата заради фрактура
- Ханзи Флик доволен от представянето на Барселона
- Барса обяви трансфера на 19-годишен нападател
- Ямал с първи хеттрик в кариерата си при победа на Барса
- Барселона – Виляреал: Над 2.5 гола в мача
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]