Реал Мадрид се интересува от защитник на Байерн
Реал Мадрид проявява интерес към защитника на Байерн Мюнхен Давид Алаба, съобщава AS. Австрийският национал е способен да играе и на позицията на опорен полузащитник. Според източника на информацията, испанският клуб ще започне преговори за закупуването на 22-годишния футболист след оформянето на трансфера на Данило от Порто.
Настоящият контракт на Алаба е до лятото на 2018-а година.
През лятото Реал Мадрид привлече от Байерн полузащитника Тони Кроос.
През настоящия сезон Алаба записа 18 мача за Байерн в Бундеслигата, в които отбеляза два гола и се отчете с една асистенция.
- Реал Мадрид ще затвърди статистиката срещу Сосиедад
- Арда Гюлер отрече обвиненията в тормоз от съотборници
- Тебас: Преди 90 дни Перес твърдеше, че споразумение с УЕФА би било капитулация
- Реал Мадрид обяви помирение с УЕФА относно Суперлигата
- Арбелоа страда от диктатурата на играчите на Реал Мадрид
- Реал Мадрид победи Барселона в мача на легендите
- Виктор Фонт: Съдиите винаги облагодетелстват Реал Мадрид
- Треньорът на Нигерия е амбициран да води Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]