Симеоне: Продължаваме борбата
Старши-треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне разказа за целите пред отбора през настоящия сезон. Както е известно, снощи "дюшекчиите" не успяха да победят Валенсия и завършиха при резултат 1:1, което остави столичния тим на трета позиция, на точка пред "прилепите".
"Добре играхме през първото полувреме, проведохме много време в половината на съперника и спечелихме всички единоборства. След почивката картината бе друга, намалихме пресата и малко се задържахме в половината на Валенсия. Но те така или иначе нямаха особени шансове за гол. Ще продължаваме да се борим за това, което искаме още от началото на сезона и се надявам да го постигнем, а това е именно третото място. Все още имаме да извървим дълъг път. Винаги съм казвал, че нашите основни съперници са Валенсия и Севиля", заяви Симеоне.
- Неочакван герой поведе Барселона към победа, Атлетико също с успех
- ПСВ няма да отстъпи пред Атлетико
- Атлетико ще спечели на Катедралата
- Атлетико Мадрид, Селта и Компостела се включиха в кампанията за Любо Пенев
- Барса загуби Олмо до края на годината
- Барса увеличи преднината си в Ла Лига
- Барселона ще прекърши Атлетико
- УЕФА обяви за санкции срещу Атлетико
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]