Вието: Ще разгледам предложение от Ливърпул
Нападателят на Виляреал Лусиано Вието съобщи че е готов да премине в Ливърпул. Както е известно, по-рано се появиха слухове, че 21-годишният футболист е трансферна цел на мърсисайдския клуб, който бе готов да заплати 12 милиона паунда за играча, но в крайна сметка Вието се оказа във Виляреал.
"Ако такъв велик клуб ми направи предложение, ще го разгледам. Най-важното е сделката да бъде изгодна за мен и за моя клуб", заяви Вието.
От началото на настоящата кампания в Испания Вието е изиграл 23 мача, като в 13 е започвал като титуляр. Нападателят има 11 гола на сметката си.
- Ливърпул набеляза Диого Коща при евентуална раздяла с Алисон
- Карик: Юнайтед е в добра позиция преди дербито с Ливърпул
- Джерард отчете сериозен напредък в играта на Челси след смяната на треньора
- Джерард: Жалко би било това да е последният мач на Салах за Ливърпул
- Гласнер: Щяхме да върнем гола на Ливърпул при тежка травма на Уудман
- Салах повече няма да играе с фланелката на Ливърпул
- Ван Дайк: Исак ще се превърне в ключов играч на Ливърпул
- Ювентус се разбра с Алисон, предстоят преговори с Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]