Иниеста: Разстроени сме от поражението
Полузащитникът на Барселона Андрес Иниеста разказа за настроението в отбора след вчерашната среща с Малага от 24-я кръг на Примера дивисион. Както е известно, каталунците записаха изненадваща домакинска загуба с 1:0 и по този начин за първи път от сезон 1972/73 претърпяха две поражения от един и същи отбор в рамките на една кампания.
"Разстроени сме от поражението от Малага, особено от това, как всичко се получи. Но ние сме фокусирани върху важния мач във вторник. Напред, Барса", написа Иниеста на страницата си в Twitter.
- Алавес изненада Барселона и прекъсна победната серия на шампионите
- Ал-Хилал предлага 90 милиона евро годишна заплата на Левандовски
- Рафа Юсте остро атакува Флорентино Перес след скандалната пресконференция
- Барселона и Левандовски са прекратили преговорите за нов договор
- Де ла Фуенте е спокоен за Ямал, Нико Уилямс и Мерино преди Мондиал 2026
- Барса ще започне шампионската обиколка с равенство в Страната на баските
- Барселона излезе с официална позиция след изявленията на Флорентино Перес
- Флик потвърди новия си договор с Барселона до 2028 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]