Енрике: Не сме сами в битката за трофеи
Старши-треньорът на Барселона Луис Енрике сподели мнението си за срещата с Леванте от 23-я кръг на Примера дивисион. Както е известно, каталунците победиха съперника си с 5:0 и останаха на точка от лидера Реал Мадрид.
"Суарес вкара добър гол. Той направи това след великолепна игра на Адриано. Суарес се стреми да бъде успешен. В индивидуален план той игра много добре, а неговата форма е добра новина за всички нас. Играчите не се намират в излишна еуфория. Ние не сме сами в надпреварата за трофеите. Но ми харесва да наблюдавам еуфорията на феновете. Това е ключов момент, който ще ни даде позитивна настройка в борбата за титлата. Знаех, че се изравняваме с рекордната серия на Гуардиола от 11 поредни победи, но в момента това не ме интересува. Ще оценим всичко по достойнство в края на сезона. Не вадя Меси от мача, тъй като идеята е да получим максималното от него", зави Енрике.
- Педри подкрепи Араухо
- Хирона обмисля смел трансфер на халф на Барселона
- Пике: Барса е кандидат за всички трофеи
- Кунде: Важна победа
- Флик: Доволен съм от това как показахме характер
- Педри: Доволни сме от резултата
- Неочакван герой поведе Барселона към победа, Атлетико също с успех
- Барса ще смачка Айнтрахт при завръщането на ШЛ на „Камп Ноу“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]