Анчелоти: Кристиано допусна грешка
Старши-треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти коментира наказанието на нападателя Кристиано Роналдо за инцидента, който се случи по време на мача с Кордоба.
"При всички случаи наказанието е лошо нещо. Той без особени проблеми ще пропусне два мача, а полученото време ще използва за подготовка за дербито. Няма никакви проблеми със здравето, нито с коляното, нито с което и да е друго. Роналдо първи се извини за своето поведение. Той допусна грешка и разбира това. Това повече няма да се повтори", заяви Анчелоти.
- Висенте дел Боске застана зад Рикелме преди президентските избори в Реал Мадрид
- Специалният срещу хаоса: новата мисия на Моуриньо в Реал
- Ясно е защо Перес бави обявяването на трансфера за 150 млн.
- Агентът на Клоп отрече за Реал Мадрид: Интересува го само Германия
- Валдано защити Мбапе: Абсурдно е да обвиняваш най-добрия играч в света
- Рикелме обеща Клоп за треньор на Реал Мадрид при изборна победа
- Киву потвърди раздялата с Дензъл Дъмфрис: Интер трябва да намери решение
- Киву отсече: Бастони е бъдещето на Интер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]