Брайда заменя Субисарета в Барселона?
Бившият изпълнителен директор на Милан Ариедо Брайда ще бъде назначен за спортен директор на Барселона, съобщи SportMediaset. Тази информация се появи късно снощи в някои испански източници, а сега бе съобщена и от авторитетната медия.
68-годишният италианец ще замени Андони Субисарета, който бе уволнен от клуба в началото на януари.Последното работно място на Брайда бе в Сампдория,откъдето той си тръгна през юли миналата година.
Ариедо работи в Милан в продължение на 28 години, помагайки за изграждането на един от най-успешните отбори на "росонерите".
- Лапорта: Реал Мадрид не харесва, когато Барса печели
- Барса би Бетис в мач с 8 гола (видео)
- Рафиня напуска Барселона?
- Избраха Ямал за най-добър за ноември
- Барса ще се сблъска с трудности в Андалусия
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Лапорта: Неподходящо е „Камп Ноу“ да носи името на Меси
- Барселона продължи с Гарсия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]