Енрике: Сблъсъкът с Атлетико ще е много тежък
Старши-треньорът на БарселонаЛуис Енрике сподели мнението си за предстоящата среща с Атлетико от четвъртфиналите на Купата на Испания.
"Атлетико демонстрира много високо ниво на игра. Може да се каже, че мадридчани са един от европейските топ отбори. Това ще е много трудна схватка. Знаем колко са добри, прекрасно сме осведомени за техните възможности. Ако покажем най-доброто от себе си, тогава ще имаме шансове", заяви Енрике.
- Манчестър Юнайтед следи Феран Торес като вариант за нападението
- Магията на „Joga Bonito“, която промени футбола
- ФИФА ще компенсира Барселона за контузията на Рафиня
- Съобщението в WhatsApp, което промени кариерата на Фермин Лопес
- Барселона започна преговори за Бастони – сделката набира скорост
- Факторът, който спира Барселона за Виктор Муньос
- Рафиня аут за пет седмици – контузиите разтърсват Барселона и европейския футбол
- Интер Маями кръщава трибуна на името на Меси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]