Енрике: Един лош мач и всичко започва отново
Старши-треньорът на Барселона Луис Енрике разказа за важността на победата над Атлетико от 18-я кръг на Примера дивисион. Както е известно, каталунците победиха съперника си с 3:1, след попадения на Неймар, Лионел Меси и Луис Суарес. Според Енрике, този успех над шампиона слага край на кризата в тима.
"Получи се съвършена игра срещу много сериозен съперник. Нямахме съмнения в победата. Но това са само едни три точки. Разбира се, резултатът помага да се намали натиска върху отбора. Резултатът е единственото, което може да спре тази негативна вълна срещу нас. Кризата завърши? Един лош мач и всичко отново ще започне. Подобно нещо не може да бъде избегнато от такъв клуб", заяви Енрике.
- Флик: Бордалас е прав
- Барселона се насочва към млад талант от Белгия
- Хетафе - Барса: Тежко изпитание за каталунците
- Алварес с първи сигнал за трансфер? Прати близките си в Барселона
- Бордалас към Флик: Всеки да мисли за своя отбор
- Де ла Фуенте ще включи Ямал в разширения състав за Мондиал 2026
- Ямал: Това не е краят, а само пауза
- Тежък удар за Барселона: Ямал аут до края на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]