Състоя се премиерата на филма за Тито Виланова
Вчера в столицата на Каталуния - Барселона се състоя премиерата на документалния филм, посветен на паметта на бившия старши-треньор на "блаугранас" Тито Виланова. Както е известно, специалистът почина на 25 април 2014 г. след като се бореше с тумор на паротидната жлеза.
В произведението участват футболисти като Лионел Меси, Жерар Пике, Шави Ернандес и Андрес Иниеста, а също така и президентът на Барселона Хосеп Мария Бартомеу и спортният директор Андони Субисарета.
Бартомеу потвърди думите си от преди година, че Виланова е изиграл решаваща роля за продължаването на договора на Меси.
- Телевизията на Реал: Лигата на Негрейра и Тебас е цирк и посмешище
- Флик след титлата: Никога няма да забравя този момент
- Барселона пречупи Реал Мадрид и спечели титлата в емоционално Ел Класико
- Фенове на Барселона по погрешка замеряха с камъни автобуса на собствения си отбор
- Флорентино Перес няма да присъства на Ел Класико
- Бащата на Ханзи Флик е починал часове преди Ел Класико
- Флик – бащинската фигура зад възраждането на Барселона
- Мбапе отпадна от групата на Реал за Ел Класико
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]