Насри: Ще си тръгна, ако съм ненужен
Полузащитникът на Манчестър Сити Самир Насри заяви, че ще напусне "Етихад", ако клубът се откаже от услугите му. Независимо на своя огромен талант, 27-годишният французин до този момент не може да се наложи в титулярния състав на Мануел Пелегрини. Ако някога Самир почувства, че повече не е желан, той няма да стои със скръстени ръце.
"Не знам, дали ще напусна клуба. Ако се обърнат към мен и ми кажат да си опакова нещата, аз веднага ще го направя", заяви Насри.
- Ман Сити ще надиграе Реал в Мадрид
- Алонсо: Борим се за три точки срещу Ман Сити
- Пеп за Шерки: Дори Меси не може такива неща
- Сити с класика срещу "Черните котки" (видео)
- Пеп: Родри продължава да страда
- Меси: За мен Гуардиола е уникален
- Сити у дома ще надвие Съндърланд
- Холанд с рекорд в резултатна победа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]