Хеттрик за Роналдо и класика за Реал срещу Селта (видео)

F.

Реал Мадрид записа класически успех с 3:0 над гостуващия Селта в мач от 14-ия кръг на Примера. Голямата звезда на "белите" Кристиано Роналдо зарадва феновете на "Сантиаго Бернабеу" след като записа хеттрик. CR7 се разписа в 36-ата минута от дузпа, а през втората част добави още две попадения към сметката си, а те паднаха съответно в 65-ата и 81-ата минути.

Отсъдената дузпа обаче бе доста спорна и повторенията на ситуацията показват, че по скоро реферът е сбъркал в решението си. Иначе малко преди това Роналдо демонстрира отличната си форма, след зрелищно изпълнение на задна ножица, на което не му достигна единствено точност.

Лошата новина за щаба на Карло Анчелоти е контузията на Хамес Родригес, който бе заменен принудително в началото на втората част.