Кедира ще играе за Купата на Краля
Старши треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти съобщи, че юношата на клуба Алваро Медран, както Сами Кедира и Асиер Ияраменди ще вземат участие в предстоящия мач реванш за Купата на Краля срещу Корнеа.
"Кедира се намира в добро състояние и е готов за игра. Медран ще започне в титулярния състав заедно с Кедира и Ияраменди", заяви Анчелоти.
Групата на Реал Мадрид: Кейлор Навас, Диего Йоренте, Хави Муньос, Нарваес, Пачеко, Арбелоа, Карвахал, Варан, Начо, Коентрао, Ноблехас, Кедира, Ияраменди, Медран, Иско, Хамес, Хесе, Ернандес.
- Алонсо: Не получихме това, на което се надявахме
- Алонсо: Борим се за три точки срещу Ман Сити
- Стана ясно защо Карерас бе изгонен
- Бъдещето на Винисиус влияе върху летните трансфери на Реал Мадрид
- Алонсо: Решението на съдията ни извади от равновесие
- Селта шокира Реал Мадрид на „Бернабеу“
- Лапорта: Реал Мадрид не харесва, когато Барса печели
- Алонсо поиска от Мбапе да стане като Роналдо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]